Web Tasarım & Yazılım

Web tasarım oldukça geniş bir alandır. İşletmenizin ihtiyaçlarına göre belirlenmesi daha sağlıklı olacağı için genellikle müşterilerden detaylı bilgi almak amacıyla yüz yüze görüşme yapılması gerekmektedir.

 

Web Tasarım Hizmetlerimiz Başlıca;

# Kurumsal firma sitesi (hizmetlerin tanıtımı)

# Ürün sunum sitesi 

# Ürün satış sitesi (e-ticaret)

 

şeklinde 3 gruba ayrılır. Hastane, okul, danışmanlık gibi sektörler için kurumsal firma grubuna girer.

 

Ürün sunum sitesi ise; bir tekstil firması veya otomotiv yedek parça satan bir toptancı olabilir. Bu site ile ürünlerini katalog şeklinde anlatır. Alışveriş sitesi değildir.

 

Ürün satış sitesi yani e-ticaret ise kapsamlı bir altyapı gerektirmekte olup pazarlama dinamiklerinin en yoğun çalıştığı sistemdir. Çünkü pazarlamanın site üzerinde tamamlanıp müşterinin ürünü satın alması için gerekli tüm şartların oluşması elzemdir. Kargo, sipariş, ürün, kullanıcı, indirim kodları, kampanya oluşturma, ödeme yöntemleri gibi modüllerden oluşur.

 

Alaturka Medya, bir web tasarım ajansından ziyade reklam ajansı olduğundan dolayı ihtiyaçlarınızı iyi analiz ederek dijital çağdaki sunumunuzun başarılı olabilmesi için web sitenizi yaparken kullanıcıları etkileyecek metin ve görsel çalışmaları mümkün olan en iyi şekilde yapmaktadır.

 

Özenle yapılan siteler hem satışınızı artırır hem de sektörde prestijli olmanızı sağlar.